Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Vēlreiz Volkswagen var apsveikt ar lieliskajiem panākumiem. Redzams ar neapbruņotu aci kā elektrisko transportlīdzekļu ID sērija. ieguva milzīgu popularitāti Eiropā un ASV. Tomēr tikai līdz ar ceturtās versijas atnākšanu šī automašīna beidzot ieguva pelnīto gada automašīnas titulu!

Parasti šo titulu saņem tikai vismodernākie automobiļu modeļi, kas vēlāk maina vēstures gaitu un spēcīgi ietekmē visu nozari. Elektrisko modeļu ziņā leģendārais Nissan Leaf kļuva par gada pirmo automašīnu. Tas notika 2011. gadā, tas ir, tūlīt pēc tam, kad modelis sāka izplatīties Rietumu tirgū.


Vēlāk elektriskais Jaguar I-Pace kļuva par gada automašīnu, tomēr tas notika 2019. gadā. Un, visbeidzot, trešais, kas ieguva galveno titulu nozarē, bija Volkswagen ID.4, kas saņēma pārliecinošu punktu skaitu no žūrijas, kas Vācijas autobūves idejai piešķīra pat 798 punktus.

Modelis izceļas ar praktiskumu un mūsdienīgu pieeju dizainam. Tajā pašā laikā automašīnu pēc elektrisko transportlīdzekļu standartiem var saukt par ļoti pieņemamu cenu, kas ir diezgan atbilstoša Volkswagen stratēģijai, kas cilvēku automašīnas ražo kopš tās pirmsākumiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu elektromobili

Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu

Īpaša pagaidu vienība Audi concept Shanghai, kas tika izveidota Šanhajas auto
BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

Aizvadītajā dienā žurnālistiem no Latvijas pienāca vēl viena ziņa no BMW. Fakts
Dārgākas automašīnas Latvijā

Dārgākas automašīnas Latvijā

Augstākās klases un luksusa klases automašīnas bija un paliek īpašnieka