Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com
Autoražotājs Suzuki paziņo par sava pirmā elektromobiļa drīzu parādīšanos. Turklāt vārds "drīz" šeit ir pievienots tikai un vienīgi apgrozījuma skaistumam. Modeli sola izlaist ne agrāk kā 2025. gadā, jo uzņēmumam joprojām nav tehnoloģiju masveida elektrisko transportlīdzekļu ražošanai. Šajā sakarā nav jēgas nosodīt Suzuki, jo šis autoražotājs nodarbojas ar nišas modeļiem, kuriem ir diezgan pieticīgs pieprasījuma līmenis.
Pagaidām nav datu par gaidāmā jaunuma tehnisko aprīkojumu. Daži eksperti pauž cerību, ka elektromobilis būs viens no kompānijas apvidus auto, kas ir vispieprasītākais no visa Suzuki klāsta. Taču daudz lielāka iespēja, ka kā pirmais elektromobilis parādīsies kāds sedans vai hečbeks.

Lai uzbūvētu uzticamu un modernu elektromobili, nepieciešamas tehnoloģijas, kuru mazajam uzņēmumam Suzuki vienkārši nav. Tāpēc uzņēmums nolēma slēgt partnerības līgumu ar Indijas Tata Motors un arī ar japāņu Toyota.
Tieši Toyota ir jānodrošina zīmolam jaunas tehnoloģijas. Jebkurā gadījumā 2025. gada gaidīšana nav tik ilga. Tieši tad varēsim sajust Suzuki elektromobili un pat veikt ar to pilnu testa braucienu. Tuvojoties norādītajam datumam, sekosim līdzi jaunumiem par šo auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT nesen atjaunināja savus vadošos modeļus Ibiza un Arona, kas gandrīz visu
BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

Aizvadītajā dienā žurnālistiem no Latvijas pienāca vēl viena ziņa no BMW. Fakts
Mazda CX-30 pārslēdzas uz elektrisko vilci

Mazda CX-30 pārslēdzas uz elektrisko vilci

Japāņi no Mazdas tāpat kā neviens cits neapzinās tehnoloģiskā progresa