Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Eiropu ir pārņēmis modes vilnis elektriskajiem transportlīdzekļiem, kuri ir plaši pārstāvēti tirgū un pastāvīgi izspiež tradicionālos modeļus ar iekšdedzes motoriem. Protams, šāda veida transportlīdzekļiem ir nepieciešama atbilstoša infrastruktūra - proti, uzlādes stacijas. Viena no šīm stacijām nesen parādījās Latvijas galvaspilsētā.

Rīgā atvērta elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacija atbalsta elektrisko transportlīdzekļu augstsprieguma uzlādi. Tas nozīmē, ka elektriskā transportlīdzekļa darbības rādiusu var papildināt 30 minūtēs, nevis dažās stundās, kā tas notiek, uzlādējot no parastā mājsaimniecības tīkla. Tajā pašā laikā tehnoloģija ir absolūti droša, un to oficiāli atbalsta moderni elektriskie transportlīdzekļi.


Runājot par atbalstu elektriskajiem transportlīdzekļiem. Uzlādes stacija darbojas ar diviem standartiem. Pirmais ir Combo2, kas piemērots Eiropas stila elektriskajiem transportlīdzekļiem. Otrais ir CHAdeMO, kas paredzēts japāņu, korejiešu un ķīniešu modeļiem. Tomēr jūs pats to viegli saprotat, jo abu standartu savienotāji ir atšķirīgi.

Uzlādes staciju var atrast adresē: Rīga, Bauskas iela 86. Atbildīgais uzņēmums paziņo, ka šis punkts ir tikai prototips. Tuvākajā nākotnē elektrisko transportlīdzekļu stacijām vajadzētu parādīties lielos apjomos citos pilsētas rajonos. Latvija kopumā ar pilnu tvaiku tiecas uz autoindustrijas elektrisko nākotni!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Dārgākas automašīnas Latvijā

Dārgākas automašīnas Latvijā

Augstākās klases un luksusa klases automašīnas bija un paliek īpašnieka
BMW Latvijā pārdod, izmantojot mobilo lietotni

BMW Latvijā pārdod, izmantojot mobilo

Nesen BMW oficiālajā pieteikumā tika saņemts neliels atjauninājums, kas ļaus
Mercedes-Benz EQT vai jauns kompakts MPV no vāciešiem

Mercedes-Benz EQT vai jauns kompakts MPV no

Mercedes-Benz ir pazīstams ne tikai ar augstākās klases sedaniem, bet arī ar