Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

SEAT nesen atjaunināja savus vadošos modeļus Ibiza un Arona, kas gandrīz visu nakti saņēma virkni jauninājumu. Zīmola fani ir bezgala priecīgi par jaunām automašīnām un jau gatavo naudu ilgi gaidīto jauno produktu iegādei. Zemāk mēs jums pastāstīsim par visiem jauninājumiem, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība.

Seat Arona ir krosovers, kas parādījās 2017. gadā, pusgadu vēlāk nekā Ibiza, kas toreiz tikko mainīja savu paaudzi. Tā rezultātā pēdējo reizi abi modeļi tika izlaisti gandrīz vienlaikus, kas kalpo kā viņu pašreizējais vienreizējais atjauninājums.


Abu modeļu pamatā ir MQB A0 platforma, kas ir visaptveroši atjaunināta, neaizmirstot samazināt struktūras svaru. Tāpat automašīnas savās līnijās saņems jaunus spēka agregātus, kā arī vairākas transmisijas un piedziņas veida variācijas. Tomēr šajā aspektā SEAT jau sen ir guvis panākumus.

Kas attiecas uz ārējiem jauninājumiem, dizaineri tradicionāli ir strādājuši pie radiatora režģa, optikas un dažiem citiem nelieliem elementiem. Bet salonā ir daudz vairāk jaunu lietu, kas sastāv no sēdekļu, stūres, multimediju sistēmas un daudzu citu ierīču maiņas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Latvijas policisti kārtējo reizi sarīkoja reidu uz autovadītājiem, kuri pārkāpj
Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar jaunu dzinēju

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas
Supercar Hongqi S9 gatavojas sērijai

Supercar Hongqi S9 gatavojas sērijai

Jaunais superauto Hongqi S9 ir gatavs masveida ražošanai. Automašīna ir jaudīga