Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Opel nolēma uzņemties savu klasiku un izlaida Manta GSe ElektroMOD restomodu, kas ir elektriskā automašīna klasiskā virsbūvē. Šo soli nosaka plaši izplatītā mode retro automašīnām, ar kurām mūsdienās saslimst arvien vairāk ražotāju un tūninga ateljē.

Oriģināls Opel Manta parādījās tirgū 1970. gadā. Tad neliela kupeja atradās modes virsotnē, jo tā bija cienīga atbilde uz PonyCars klases aizjūras mustangiem. 80. gados mode par šādām automašīnām kļuva nevainojama, un modelis tika droši aizmirsts, tāpēc šodien, 2021. gadā, tas atkal tiks atcerēts un uzlikts uz konveijera.


Kā jau minējām iepriekš, modelim būs klasisks izskats, kas pildīts ar modernu tehnisko aprīkojumu. Protams, mēs vispirms runājam par automašīnas šasiju, kuru pārstāvēs elektromotors un akumulators. Starp citu, elektroinstalācijas jauda būs pieticīga 136 ZS.

Pārējā automašīna atbrīvojas no tipiskām klasiskām iezīmēm, kas paliks tikai pēc izskata. Autovadītājus gaida ērti sēdekļi, funkcionāls interjers ar ērtām iespējām un pilnvērtīga multimediju sistēma. Modeļa izmaksas joprojām ir noslēpums, bet izlaišanas datums ir paredzēts 2024. gadā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar jaunu dzinēju

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas
SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT nesen atjaunināja savus vadošos modeļus Ibiza un Arona, kas gandrīz visu
Citroen DS5 konceptauto

Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām