Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com
Jaunais Subaru Forester pēc jaunākā atjauninājuma ievērojami sadārdzināsies. Automašīna nodrošinās vadītājam plašākas komforta iespējas, kā arī progresīvus vadītāja palīgus. To, vai šis atjauninājums palīdzēs saglabāt pieprasījumu mūsdienu plaukstošajā tirgū, rādīs laiks. Katrā ziņā Foresteram pēdējos gados neklājas labi.
Sāksim ar visgardāko, proti, diviem jauniem motoriem, kas strādā ar standarta CVT, kas atbalsta visu riteņu piedziņu. Pirmais ražo 150 ZS. un 196 ņūtonmetru griezes moments, savukārt otrais motors lepojas ar daudz progresīvākiem parametriem – 185 ZS. un 239 n * m.

Vienlaikus tika pievienoti vairāki vadītāja palīgi, tostarp uzlabots parkošanās un atpakaļgaitas palīgs. Turklāt ir atjaunināta kruīza kontrole, kas tagad zina, kā vadīt rindu, pateicoties uzstādītajām kamerām un sensoriem. Kopumā tas viss jau ir pieejams mūsdienu vidējās klases automašīnu pamatkonfigurācijās.
Kas attiecas uz jaunā Forester pašizmaksu, tad tās pieaugušas par iespaidīgiem 10-15 procentiem. Ražotājs pēc iespējas ierobežo cenu pieaugumu, tomēr dārgās elektronikas komponentu joprojām trūkst, kas ietekmē izmaksas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar jaunu dzinēju

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas
Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu elektromobili

Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu

Īpaša pagaidu vienība Audi concept Shanghai, kas tika izveidota Šanhajas auto
SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT nesen atjaunināja savus vadošos modeļus Ibiza un Arona, kas gandrīz visu