Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Nesen BMW oficiālajā pieteikumā tika saņemts neliels atjauninājums, kas ļaus Latvijas iedzīvotājiem iegādāties jaunu automašīnu no slavenā vācu koncerna, neatstājot savas mājas. Jauno iespēju jau atbalsta daudzi uzņēmuma oficiālie dīleri, un jūs varat pasūtīt automašīnu ar piegādi no durvīm līdz durvīm.

Lietojumprogramma nodrošina ērtāko funkcionalitāti, kas ļaus jums izvēlēties automašīnu no liela pieejamo modeļu saraksta. Ir arī konfigurācijas konfigurators, kas ļauj iestatīt motora un transmisijas tipu, kā arī papildu opciju paketes. Papildus tam pieteikumā ir iekļauta iespēja attālināti pieteikties automašīnas aizdevumam.


Tūlīt pēc pasūtījuma veikšanas vadītājs ar jums sazināsies pa tālruni, kurš palīdzēs jums pabeigt pirkumu un sagatavot visus nepieciešamos dokumentus. Lietojumprogramma ir pieejama lejupielādei oficiālajos veikalos AppStore un Google Play. Turklāt ir darbvirsmas versija, kas ļaus veikt pasūtījumu no datora ekrāna.

Lietotnes izstrādātāji sola, ka nākotnē viņu ideju bērna funkcionalitāte tikai pieaugs. Jo īpaši kļūs pieejama tiešsaistes reģistrācijas pakalpojumam funkcija, kas autovadītājiem ietaupīs daudz laika. Kopumā Bavārijas koncerns joprojām rūpējas par saviem klientiem un peļņu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Vasaras vidū ierodas pikaps Great Wall Cannon X

Vasaras vidū ierodas pikaps Great Wall

Jaunajam Great Wall Cannon X pikapam vajadzētu parādīties vasaras sākumā.
Dārgākas automašīnas Latvijā

Dārgākas automašīnas Latvijā

Augstākās klases un luksusa klases automašīnas bija un paliek īpašnieka
Opel Manta GSe ElektroMOD pārstrādās klasiku

Opel Manta GSe ElektroMOD pārstrādās klasiku

Opel nolēma uzņemties savu klasiku un izlaida Manta GSe ElektroMOD restomodu,