Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Audi nebeidz pārsteigt savus fanus un citus automašīnu entuziastus ar tehnoloģijām un moderniem risinājumiem. Šoreiz runa būs par jauno Audi A6 e-tron, kas debitēja uz pilnīgi jaunas tehnoloģiju platformas. Tomēr ejam kārtībā un pastāstīsim par visām šī elektromobiļa smalkumiem.

Kā jau teicām, modeli darbinās jaunā platforma Premium Platform Electric (PPE), kuru Audi ir izstrādājis sadarbībā ar saviem Porsche kolēģiem. Tā rezultātā bija iespējams ievērojami samazināt automašīnas svaru, kā arī prasmīgāk novietot akumulatora un barošanas blokus.


Starp citu, modelis tiks aprīkots ar diviem līdzstrāvas motoriem, kas virza gan automašīnas priekšējo, gan aizmugurējo asi. Jaudīgais akumulatoru komplekts ļaus sedanam ar vienu uzlādi nobraukt līdz 700 kilometriem, kas ir patiesi iespaidīgi. Turklāt dizaineri ir ievērojami uzlabojuši enerģijas atgūšanas sistēmu, kā rezultātā automašīna ir kļuvusi vēl ekonomiskāka.

Jaunā platforma ir piemērota ne tikai sedaniem, bet arī moderniem krosoveriem, tāpēc daudzi Rietumu žurnālisti jau apspriež jaunu modeli Audi SUV klāstā, kuru vajadzētu prezentēt tuvākajā nākotnē. Pats Audi A6 e-tron ražošanā nonāks šī gada vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Pirmā elektromobiļu uzlādes stacija parādījās Rīgā

Pirmā elektromobiļu uzlādes stacija

Eiropu ir pārņēmis modes vilnis elektriskajiem transportlīdzekļiem, kuri ir
Pēc atjaunināšanas Subaru Forester sadārdzināsies

Pēc atjaunināšanas Subaru Forester

Jaunais Subaru Forester pēc jaunākā atjauninājuma ievērojami sadārdzināsies.
Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Latvijas policisti kārtējo reizi sarīkoja reidu uz autovadītājiem, kuri pārkāpj