Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Iespaidīgais Maserati Levante ir ieguvis jaunu hibrīda uzstādījumu. Automašīnu dizaineri mēģināja pabeigt projektu līdz Šanhajas auto izstādes sākumam, kur sabiedrībai tika prezentēta atjauninātā Levante. Šodien Ķīna ir viens no automobiļu rūpniecības centriem, tāpēc nav pārsteigums, ka lielākā daļa ziņu mums nāk no šīs valsts.

Vēl viena tendence mūsdienu auto industrijā ir modeļu diapazona vispārējā elektrifikācija. Tomēr modē ir ne tikai elektriskās automašīnas, bet arī hibrīdi, kas iemācījušies uzlādēt no kontaktligzdas un pārvietoties, neiedarbinot iekšdedzes motoru. Tādējādi hibrīdauto uzkrāj abu veidu transportlīdzekļu priekšrocības.


Kas attiecas uz jauno Maserati Levante, zem tā pārsega atrodas 275 Zs V6 dīzeļdzinējs, kas ir savienots pārī ar jaudīgu startera ģeneratoru un diviem vilces elektromotoriem. Elektrostacijas kopējā jauda ir 430 ZS, ar ko pietiek iespaidīgai 4,1 sekundes paātrinājuma dinamikai.

Jaunajai Maserati Levante vajadzētu nonākt pārdošanā jūnijā, taču šodien ir pieejama iepriekšēja pasūtīšana. Neskatoties uz dažām problēmām ar akumulatoru piegādi, Itālijas ražotājs apņemas pirmo automašīnu partiju piegādāt līdz norādītajam datumam. Nu, mēs ceram un sagaidām!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Audi A6 e-tron lepojas ar digitālo tehnoloģiju

Audi A6 e-tron lepojas ar digitālo

Audi nebeidz pārsteigt savus fanus un citus automašīnu entuziastus ar
Auto lombards ērta kreditēšana

Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu
Citroen DS5 konceptauto

Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām