Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Mercedes-Benz ir pazīstams ne tikai ar augstākās klases sedaniem, bet arī ar daudzajām nišas automašīnām, kas atrod savus patērētājus. Tajā pašā laikā vācieši ir ieguvuši milzīgu pieredzi komercpārvadājumos, kā rezultātā kravas un pasažieru furgoni var lepoties ar augstu kvalitātes un komforta līmeni.

Šajās ziņās mēs runāsim par jauno kompakto furgonu Mercedes-Benz EQT, kuru paredzēts izlaist 2022. gadā. Automašīnas pamatā ir jauna platforma, kas tika izveidota tieši elektriskiem komerciāliem transportlīdzekļiem. Tas ir, modelis būs 100% elektrisks.


Ir kļuvuši zināmi arī Mercedes-Benz EQT tehniskie parametri, kurus pārstāv eATS spēkstacija, kas ražo 204 ZS. un 350 Ņūtona metru griezes momentu, kā arī ietilpīgu 100 kWh akumulatoru. Tā tilpumam vajadzētu būt pietiekamam 405 kilometriem, lai automašīna pilnībā atbilstu mūsdienu standartiem.

Protams, Mercedes-Benz nav līderis tādos komerciālajos transportlīdzekļos kā Renault, taču tā modeļu kopējā kvalitāte ir daudz augstāka nekā konkurentu. Tomēr automašīnu izmaksas ir atbilstošas, tāpēc tās aizņem savu, varētu teikt, augstāko nišu furgonu segmentā.


http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Pēc atjaunināšanas Subaru Forester sadārdzināsies

Pēc atjaunināšanas Subaru Forester

Jaunais Subaru Forester pēc jaunākā atjauninājuma ievērojami sadārdzināsies.
Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu
Opel Manta GSe ElektroMOD pārstrādās klasiku

Opel Manta GSe ElektroMOD pārstrādās klasiku

Opel nolēma uzņemties savu klasiku un izlaida Manta GSe ElektroMOD restomodu,