Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Autozinas: Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām pirmizrādēm bija jaunākais premium klases modelis no Citroen līnijas - sērijveida auto DS5, kas ir 2005.
Ir tik moderna sazvērestības teorija, ka naftas kompānijas ir iznīcinājušas elektriskos transportlīdzekļus.

Autozinas: Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu lombards.

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas ir gatavs ienākšanai Eiropas tirgū. Auto pircējus vilina ar ērtu salonu, modernu tehnisko aprīkojumu un patīkamu dizainu. Šajā ziņā mēs īsumā apskatīsim modeļa parametrus, kā arī runāsim par tā jaunajiem motoriem.

Jaunais Subaru Forester pēc jaunākā atjauninājuma ievērojami sadārdzināsies. Automašīna nodrošinās vadītājam plašākas komforta iespējas, kā arī progresīvus vadītāja palīgus. To, vai šis atjauninājums palīdzēs saglabāt pieprasījumu mūsdienu plaukstošajā tirgū, rādīs laiks. Katrā ziņā Foresteram pēdējos gados neklājas labi.

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu valstīs. Tajā pašā laikā automašīna, kas debitēja Seulas mobilitātes izstādē, ilgu laiku nav atjaunināta, tāpēc ir pienācis laiks šim modelim izlaist pilnvērtīgu atjauninājumu, kura apskats ir tālāk tekstā.

Autoražotājs Suzuki paziņo par sava pirmā elektromobiļa drīzu parādīšanos. Turklāt vārds "drīz" šeit ir pievienots tikai un vienīgi apgrozījuma skaistumam. Modeli sola izlaist ne agrāk kā 2025. gadā, jo uzņēmumam joprojām nav tehnoloģiju masveida elektrisko transportlīdzekļu ražošanai. Šajā sakarā nav jēgas nosodīt Suzuki, jo šis autoražotājs nodarbojas ar nišas modeļiem, kuriem ir diezgan pieticīgs pieprasījuma līmenis.

Atšķirīga Range Rover uzņēmuma iezīme no citiem autoražotājiem ir milzīga mīlestība pret īpašām versijām un ierobežotajiem tirāžām. Tas nav slikti, taču tikai patiesi zīmola fani var saprast modeļu klāsta milzīgo dažādību. Lai kā arī būtu, mūsu pārskatā ir parādīta vēl viena īpaša versija ar nosaukumu Range Rover SV Golden Edition.

Sporta kupeja Maserati GranTurismo apmainās ar otro paaudzi, kas dzims uzreiz divās versijās. Pirmo pārstāv tradicionālais benzīna dzinējs, bet otrā versija atšķiras ar elektromotoru pāri un visu riteņu piedziņu. Parunāsim par visām šīs izlaiduma niansēm sīkāk, jo šis auto ar nepacietību tiek gaidīts visā pasaulē.

Autozinas: BMW Connected beidzot sasniedz Latviju


Aizvadītajā dienā žurnālistiem no Latvijas pienāca vēl viena ziņa no BMW. Fakts ir tāds, ka latviešiem ir kļuvusi pieejama BMW Connected tehnoloģija, kas ļauj atjaunināt savu automašīnu programmatūru, izmantojot internetu, neapmeklējot servisa centru.


Interesantas ziņas

Maserati Levante saņēma hibrīda iestatījumu

Maserati Levante saņēma hibrīda iestatījumu

Iespaidīgais Maserati Levante ir ieguvis jaunu hibrīda uzstādījumu. Automašīnu
Kia K900 V6 AWD flagmaņu apskats

Kia K900 V6 AWD flagmaņu apskats

Kia nav tik sen ienācis premium segmentā, taču tam jau ir zināmi panākumi šajā
Vasaras vidū ierodas pikaps Great Wall Cannon X

Vasaras vidū ierodas pikaps Great Wall

Jaunajam Great Wall Cannon X pikapam vajadzētu parādīties vasaras sākumā.
Ja akumulators ir salauzts, jaunu varat atrast šeit: rezervesdalas24.lv