Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Ne tik sen Japānas uzņēmums Honda prezentēja atjauninātu Inspire paaudzi. Demonstrācija notika Tuvajā Karalistē - Ķīnā, nevis nejauši, jo modelis tiks ražots Ķīnā.

Spānijas autosporta pārstāvis - Fernando Alonso, uz pusslodzi bijušais pasaulē pirmā Ferrari Enzo eksemplāra īpašnieks, nolēma savu auto izlikt izsolē. Ir zināms, ka no sērijveida ražošanas brīža - sacīkšu braucējs palika vienīgais sporta automašīnas īpašnieks 12 gadus.

Autozinas: Daži fakti par Kia Sorento

Kia Sorento krosoverā, pēc ražotāja domām, jaunajā 2012.-2013.gada versijā ir nomainīti un uzlaboti gandrīz 80 procenti no visām detaļām. Pirmkārt, tie atjaunināja automašīnas izskatu, otrkārt, paaugstināja dzinēja un balstiekārtas funkcionālās īpašības, un, treškārt, par 18 procentiem nostiprināja virsbūves stingrību, kas noteikti uzlaboja vadāmību.

Autozinas: Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām pirmizrādēm bija jaunākais premium klases modelis no Citroen līnijas - sērijveida auto DS5, kas ir 2005.
Ir tik moderna sazvērestības teorija, ka naftas kompānijas ir iznīcinājušas elektriskos transportlīdzekļus.

Autozinas: Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu lombards.

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas ir gatavs ienākšanai Eiropas tirgū. Auto pircējus vilina ar ērtu salonu, modernu tehnisko aprīkojumu un patīkamu dizainu. Šajā ziņā mēs īsumā apskatīsim modeļa parametrus, kā arī runāsim par tā jaunajiem motoriem.

Jaunais Subaru Forester pēc jaunākā atjauninājuma ievērojami sadārdzināsies. Automašīna nodrošinās vadītājam plašākas komforta iespējas, kā arī progresīvus vadītāja palīgus. To, vai šis atjauninājums palīdzēs saglabāt pieprasījumu mūsdienu plaukstošajā tirgū, rādīs laiks. Katrā ziņā Foresteram pēdējos gados neklājas labi.

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu valstīs. Tajā pašā laikā automašīna, kas debitēja Seulas mobilitātes izstādē, ilgu laiku nav atjaunināta, tāpēc ir pienācis laiks šim modelim izlaist pilnvērtīgu atjauninājumu, kura apskats ir tālāk tekstā.

Autoražotājs Suzuki paziņo par sava pirmā elektromobiļa drīzu parādīšanos. Turklāt vārds "drīz" šeit ir pievienots tikai un vienīgi apgrozījuma skaistumam. Modeli sola izlaist ne agrāk kā 2025. gadā, jo uzņēmumam joprojām nav tehnoloģiju masveida elektrisko transportlīdzekļu ražošanai. Šajā sakarā nav jēgas nosodīt Suzuki, jo šis autoražotājs nodarbojas ar nišas modeļiem, kuriem ir diezgan pieticīgs pieprasījuma līmenis.

Interesantas ziņas

Dārgākas automašīnas Latvijā

Dārgākas automašīnas Latvijā

Augstākās klases un luksusa klases automašīnas bija un paliek īpašnieka
Par gada automašīnu atzīts Volkswagen ID.4

Par gada automašīnu atzīts Volkswagen ID.4

Vēlreiz Volkswagen var apsveikt ar lieliskajiem panākumiem. Redzams ar
BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

Aizvadītajā dienā žurnālistiem no Latvijas pienāca vēl viena ziņa no BMW. Fakts
Ja akumulators ir salauzts, jaunu varat atrast šeit: rezervesdalas24.lv