Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Spānijas autosporta pārstāvis - Fernando Alonso, uz pusslodzi bijušais pasaulē pirmā Ferrari Enzo eksemplāra īpašnieks, nolēma savu auto izlikt izsolē. Ir zināms, ka no sērijveida ražošanas brīža - sacīkšu braucējs palika vienīgais sporta automašīnas īpašnieks 12 gadus.

Jaunais Subaru Forester pēc jaunākā atjauninājuma ievērojami sadārdzināsies. Automašīna nodrošinās vadītājam plašākas komforta iespējas, kā arī progresīvus vadītāja palīgus. To, vai šis atjauninājums palīdzēs saglabāt pieprasījumu mūsdienu plaukstošajā tirgū, rādīs laiks. Katrā ziņā Foresteram pēdējos gados neklājas labi.

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu valstīs. Tajā pašā laikā automašīna, kas debitēja Seulas mobilitātes izstādē, ilgu laiku nav atjaunināta, tāpēc ir pienācis laiks šim modelim izlaist pilnvērtīgu atjauninājumu, kura apskats ir tālāk tekstā.

Autoražotājs Suzuki paziņo par sava pirmā elektromobiļa drīzu parādīšanos. Turklāt vārds "drīz" šeit ir pievienots tikai un vienīgi apgrozījuma skaistumam. Modeli sola izlaist ne agrāk kā 2025. gadā, jo uzņēmumam joprojām nav tehnoloģiju masveida elektrisko transportlīdzekļu ražošanai. Šajā sakarā nav jēgas nosodīt Suzuki, jo šis autoražotājs nodarbojas ar nišas modeļiem, kuriem ir diezgan pieticīgs pieprasījuma līmenis.

Atšķirīga Range Rover uzņēmuma iezīme no citiem autoražotājiem ir milzīga mīlestība pret īpašām versijām un ierobežotajiem tirāžām. Tas nav slikti, taču tikai patiesi zīmola fani var saprast modeļu klāsta milzīgo dažādību. Lai kā arī būtu, mūsu pārskatā ir parādīta vēl viena īpaša versija ar nosaukumu Range Rover SV Golden Edition.

Sporta kupeja Maserati GranTurismo apmainās ar otro paaudzi, kas dzims uzreiz divās versijās. Pirmo pārstāv tradicionālais benzīna dzinējs, bet otrā versija atšķiras ar elektromotoru pāri un visu riteņu piedziņu. Parunāsim par visām šīs izlaiduma niansēm sīkāk, jo šis auto ar nepacietību tiek gaidīts visā pasaulē.

Ne tik sen Japānas uzņēmums Honda prezentēja atjauninātu Inspire paaudzi. Demonstrācija notika Tuvajā Karalistē - Ķīnā, nevis nejauši, jo modelis tiks ražots Ķīnā.

Autozinas: Daži fakti par Kia Sorento

Kia Sorento krosoverā, pēc ražotāja domām, jaunajā 2012.-2013.gada versijā ir nomainīti un uzlaboti gandrīz 80 procenti no visām detaļām. Pirmkārt, tie atjaunināja automašīnas izskatu, otrkārt, paaugstināja dzinēja un balstiekārtas funkcionālās īpašības, un, treškārt, par 18 procentiem nostiprināja virsbūves stingrību, kas noteikti uzlaboja vadāmību.

Autozinas: Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām pirmizrādēm bija jaunākais premium klases modelis no Citroen līnijas - sērijveida auto DS5, kas ir 2005.
Ir tik moderna sazvērestības teorija, ka naftas kompānijas ir iznīcinājušas elektriskos transportlīdzekļus.

Interesantas ziņas

Pirmais elektriskais automobilis no Suzuki tiks izlaists 2025. gadā

Pirmais elektriskais automobilis no Suzuki

Autoražotājs Suzuki paziņo par sava pirmā elektromobiļa drīzu parādīšanos.
Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu elektromobili

Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu

Īpaša pagaidu vienība Audi concept Shanghai, kas tika izveidota Šanhajas auto
Latvijas iedzīvotāji nobalsoja par autovadītāja apliecības eksāmenu pastiprināšanu

Latvijas iedzīvotāji nobalsoja par

TNS apdrošināšanas aģentūra sadarbībā ar kanālu LNT veica interesantu