Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Mēs esam pārliecināti, ka Mercedes-Benz fani varēs atrast gandrīz jebkuras klases modeli sava iecienītā autoražotāja sarakstā. Nu patiesība ir tāda, ka uzņēmums, kas sākotnēji specializējas premium klases sedānos, ražo sporta kupenas, universālus, kompaktus furgonus un pat pikapus. Netici man? Mercedes-Benz X 350 d pikaps ir dzīvs pierādījums tam!

Šis modelis ir pilna izmēra pikaps, ko pārdod gan Eiropas, gan Amerikas tirgos. Protams, lielākā daļa pircēju automašīnu atrod dzimtajā Eiropā, jo, visu cieņu Mercedes-Benz, uzņēmumam joprojām ir maz pieredzes šajā klasē, kur Ford un Toyota ir pilnā spēkā.


Kas attiecas uz šo modeli, tā dizains izskatās tipisks un nerada neko citu kā vien pārsteigumu. Patiešām, katru dienu nav iespējams sastapt pikapu ar klasiskā Mercedes-Benz izskatu. Tikmēr automašīna ir ļoti skaista un funkcionāla. Turklāt salons ir īpaši labs, kurā ir pietiekami daudz vietas un kurā ir visas nepieciešamās iespējas.

Pikaps ir aprīkots gan ar benzīna, gan dīzeļa spēka agregātiem, un tam ir arī neatkarīga atsperes balstiekārta, kas ļauj automašīnu darbināt pat smagos bezceļa apstākļos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Citroen DS5 konceptauto

Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām
Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mēs esam pārliecināti, ka Mercedes-Benz fani varēs atrast gandrīz jebkuras
Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar jaunu dzinēju

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas