Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com
Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas ir gatavs ienākšanai Eiropas tirgū. Auto pircējus vilina ar ērtu salonu, modernu tehnisko aprīkojumu un patīkamu dizainu. Šajā ziņā mēs īsumā apskatīsim modeļa parametrus, kā arī runāsim par tā jaunajiem motoriem.
Pirmkārt, automašīna saņēma vairākus jaunus benzīna dzinējus, starp kuriem visievērojamākais ir pilnīgi parasts aspirētais 1,5 MPI ar standarta 115 ZS. un 144 ņūtonmetru griezes moments. Dzinējs darbojas ar sešpakāpju mehāniku jeb IVT variatoru. Abas iespējas piedāvā tikai priekšējo riteņu piedziņu.

Kas attiecas uz izskatu, atjauninājumi ietekmēja arī viņu. Automašīna vicinās ar stilīgu radiatora režģi, jauniem virsbūves krāsošanas toņiem, LED optiku, kā arī diskiem, kas, godīgi sakot, varētu būt elegantāki. Jebkurā gadījumā pārveidošana Krētai nāca par labu, jo ar to izskatās daudz interesantāk.
Kopumā automašīna budžeta pircējiem piedāvās parastu sedanu ar modernu izskatu un ekonomisku dzinēju līniju. Tiem, kuri vēlējās iegādāties šādu automašīnu personīgai lietošanai, ir pamats domāt par Creta iegādi pēc šī atjauninājuma.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT zīmols atjauno savu Ibiza un Arona

SEAT nesen atjaunināja savus vadošos modeļus Ibiza un Arona, kas gandrīz visu
Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu
Par gada automašīnu atzīts Volkswagen ID.4

Par gada automašīnu atzīts Volkswagen ID.4

Vēlreiz Volkswagen var apsveikt ar lieliskajiem panākumiem. Redzams ar