Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Jaunajam Great Wall Cannon X pikapam vajadzētu parādīties vasaras sākumā. Modeļa pamatā ir Ford F-150, kas uzrāda lielisku pārdošanas apjomu, taču Toyota produktu spiediena ietekmē pamazām zaudē pozīciju. Situāciju labos Ķīnas uzņēmums Great Wall Motors, kas noslēdzis partnerības līgumu ar aizjūras gigantu.

Patiešām interesanti ir tas, ka jaunais Great Wall Cannon X pikaps būs pilnīgi elektrisks. Tajā pašā laikā tika apsvērta iespēja uzstādīt jaunizveidotas degvielas šūnas pikapā, tomēr pilnībā pārbaudīta tehnoloģija masu tirgum joprojām nepastāv.


Pats modelis tika ieviests tālajā 2018. gadā. Tad automašīna bija tikai jēdziens, un tagad pēc tik īsa laika pēc automobiļu rūpniecības standartiem tas beidzot nonāca masveida ražošanā.


Tehniski runājot, modelis ir aprīkots ar jaudīgu sinhrono elektromotoru, kas rada līdz 345 ZS jaudu. un 450 Ņūtona metru griezes moments. Saskaņā ar dizaineru apliecinājumiem šī jauda ir vairāk nekā pietiekama pat maksimāli piekrautam pikapam.

ASV tirgū modeli vajadzētu sākt līdz vasaras sākumam. Eiropā pārdošanas apjomi gaidāmi tikai līdz šī gada kritumam. Tomēr gaidīšana jau ir diezgan īsa.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

BMW Latvijā pārdod, izmantojot mobilo lietotni

BMW Latvijā pārdod, izmantojot mobilo

Nesen BMW oficiālajā pieteikumā tika saņemts neliels atjauninājums, kas ļaus
Maserati Levante saņēma hibrīda iestatījumu

Maserati Levante saņēma hibrīda iestatījumu

Iespaidīgais Maserati Levante ir ieguvis jaunu hibrīda uzstādījumu. Automašīnu
Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu elektromobili

Audi koncepcija Šanhajā parādīja trīsrindu

Īpaša pagaidu vienība Audi concept Shanghai, kas tika izveidota Šanhajas auto