Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com
Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu valstīs. Tajā pašā laikā automašīna, kas debitēja Seulas mobilitātes izstādē, ilgu laiku nav atjaunināta, tāpēc ir pienācis laiks šim modelim izlaist pilnvērtīgu atjauninājumu, kura apskats ir tālāk tekstā.
Jaunā krosovera paaudze ir mainījusies gan ārēji, gan tehnisko parametru ziņā. Spēka agregātu klāsts ir paplašinājies ar pāris jauniem benzīna dzinējiem, savukārt no dīzeļdzinēja tika nolemts atteikties tā zemā pieprasījuma dēļ. Atjauninātajam Kia Niro ir palikusi arī pilnpiedziņa, ko visi ir gaidījuši.

Bet automašīnas izskats ir ievērojami skaistāks, kas ir sasniegts mūsdienu standartiem. Tagad modelis var lepoties ar skaistu LED optiku, interesantiem apzīmogotiem virsbūves elementiem, kā arī atjauninātu radiatora režģi, kas izskatās kā ciets piecinieks.
Jauninājumi ir salonā, kur mūs sagaida omulīgi sēdekļi ar sānu atbalstu un galvas balstiem, lieliska multimediju sistēma, digitālais informācijas panelis, apsildāma daudzfunkcionāla stūre. Tas viss lieliski iekļaujas krosovera pieņemamajās izmaksās, kas atkarībā no izplatītāja pieauga tikai par 10-15 procentiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar jaunu dzinēju

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas
Audi A6 e-tron lepojas ar digitālo tehnoloģiju

Audi A6 e-tron lepojas ar digitālo

Audi nebeidz pārsteigt savus fanus un citus automašīnu entuziastus ar
Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mēs esam pārliecināti, ka Mercedes-Benz fani varēs atrast gandrīz jebkuras