Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Augstākās klases un luksusa klases automašīnas bija un paliek īpašnieka bagātības un statusa pazīme. Šāda veida auto vienmēr ir bijis rets un ekskluzīvs, kas ir tieši saistīts ar šādu modeļu augstajām izmaksām. Tomēr, kā liecina statistikas pētījums, pēdējos gados luksusa automašīnu skaits uz Latvijas ceļiem vienmērīgi pieaug.

Saskaņā ar sniegto informāciju pēdējo sešu mēnešu laikā pārdoto luksusa modeļu skaits ir pieaudzis par 47,9 procentiem, kas ir daudz vairāk nekā iepriekšējā gadā ar tādu pašu izlases periodu. Daži šo situāciju saista ar pandēmiju, pēc kuras ekonomika saņēma dabisku stimulu attīstībai, tomēr ir arī citi viedokļi.


Kas attiecas uz modeļu klāstu, kas ir īpaši populārs vietējo autovadītāju vidū, pastāvīgais favorīts vairākus gadus pēc kārtas ir Mercedes-Benz S. Porsche Panamera un Lexus LS, Bentley Flying Spur, Audi A8 un arī Maserati Quattroporte un septītā sērija. slaveno Bavārijas koncernu ar trīs burtu nosaukumu.

Protams, absolūtos skaitļos luksusa automašīnu skaits joprojām ir mazs. Tomēr fakts, ka pieprasījums pēc tiem ir tik ļoti pieaudzis, runā par daudzām izmaiņām ekonomikā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu
Mercedes-Benz EQT vai jauns kompakts MPV no vāciešiem

Mercedes-Benz EQT vai jauns kompakts MPV no

Mercedes-Benz ir pazīstams ne tikai ar augstākās klases sedaniem, bet arī ar
Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Latvijas policisti kārtējo reizi sarīkoja reidu uz autovadītājiem, kuri pārkāpj