Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

TNS apdrošināšanas aģentūra sadarbībā ar kanālu LNT veica interesantu autobraucēju aptauju. Šīs aptaujas mērķis bija noskaidrot iedzīvotāju viedokli par biežajiem negadījumiem, par kuriem diemžēl arvien biežāk parādās Latvijas preses ekrānos un lappusēs. Šīs aptaujas rezultāti ir tālāk tekstā.

Aptaujas dalībnieki bija pilsoņi vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kas veicināja objektīvāko balsu sadalījumu starp dažādiem sabiedrības slāņiem. Tā rezultātā daudzi respondenti bija vienisprātis, ka negadījumu cēlonis ir nepieredzējuši jaunie autovadītāji, kuriem slikta laika apstākļos un sarežģītās ceļa situācijās braukšanas prakse ir maza.


Rezultātā 27 procenti respondentu atbalstīja eksāmenu par tiesībām pastiprināšanu, savukārt 44 procenti arī kategoriski neizteicās, bet kopumā piekrita pirmās aktīvās respondentu daļas viedoklim. Tikai 25 procenti no visiem vēlētājiem par stingrību runāja negatīvi. Pēc viņu domām, negadījumu skaitam nav nekāda sakara ar autovadītāju sagatavotības līmeni.

Starp citu, pēdējo nedēļu laikā valstī zem automašīnu riteņiem gājis bojā 21 cilvēks. Tajā pašā laikā bija nepieciešams sasaukt ārkārtas padomes sēdi, kas atbild par ceļu satiksmes drošību. Tikšanās rezultāti vēl nav ziņoti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Latvijas policisti kārtējo reizi sarīkoja reidu uz autovadītājiem, kuri pārkāpj
BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

Aizvadītajā dienā žurnālistiem no Latvijas pienāca vēl viena ziņa no BMW. Fakts
Maserati GranTurismo tiks izlaists divās variācijās

Maserati GranTurismo tiks izlaists divās

Sporta kupeja Maserati GranTurismo apmainās ar otro paaudzi, kas dzims uzreiz