Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com
Atšķirīga Range Rover uzņēmuma iezīme no citiem autoražotājiem ir milzīga mīlestība pret īpašām versijām un ierobežotajiem tirāžām. Tas nav slikti, taču tikai patiesi zīmola fani var saprast modeļu klāsta milzīgo dažādību. Lai kā arī būtu, mūsu pārskatā ir parādīta vēl viena īpaša versija ar nosaukumu Range Rover SV Golden Edition.
Auto atšķiras no ierastā SV tehniskā aprīkojuma, kā arī kosmētikas. Sāksim ar dzinēju, kuru šeit pārstāv jauns atmosfēriskais V8 ar 320 ZS. un 450 ņūtonmetru griezes moments. Transmisija, piekare, izplūdes sistēma un citas automašīnas sastāvdaļas palika nemainīgas.

Izskata ziņā modelis saņēmis jaunas gaisa ieplūdes atveres, bamperi, radiatora režģi, durvju moldingus, speciālu šķērsstieni pakaļgalā, kā arī iespaidīgus vieglmetāla diskus ar 22 collu diametru. Tas viss ļoti atsvaidzināja krosovera izskatu, kas jau bija pārdomāta dizaina etalons.
Īpašās versijas iznākšanas datums, kurā cita starpā būs unikāli toņi korpusa krāsošanai, paredzēts šī gada 26. aprīlī. Tajā pašā laikā īpaši dedzīgi zīmola fani modeli var iepriekš pasūtīt jau tagad.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/




Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

BMW Latvijā pārdod, izmantojot mobilo lietotni

BMW Latvijā pārdod, izmantojot mobilo

Nesen BMW oficiālajā pieteikumā tika saņemts neliels atjauninājums, kas ļaus
Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mēs esam pārliecināti, ka Mercedes-Benz fani varēs atrast gandrīz jebkuras
Supercar Hongqi S9 gatavojas sērijai

Supercar Hongqi S9 gatavojas sērijai

Jaunais superauto Hongqi S9 ir gatavs masveida ražošanai. Automašīna ir jaudīga