Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Jaunais superauto Hongqi S9 ir gatavs masveida ražošanai. Automašīna ir jaudīga sporta automašīna, kas klientus sasniegs jau nākamajā 2022. gadā. Sīkāka informācija par jauno produktu un tā tehniskajām īpašībām jau ir publiskota, tāpēc mēs steidzam tos dalīties ar jums.

Pirmkārt, jāuzsver šiks automašīnas dizains, kura izstrādei bija roka izcilajā Rolls-Royce couturier Giles Taylor. Tā rezultātā izskats ir ieguvis spilgtas kontūras un vieglu agresiju, kas, diemžēl, pārsniedz ķīniešu dizaineru spēkus.


Bet tehnisko aprīkojumu Silk-FAW izveidoja par 100 procentiem. Mēs runājam par jaudīgu benzīna dzinēju ar 398 ZS, kā arī par astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Uz šī fona ir gaidāms ļoti labs dinamisms, kā arī ātrgaitas griesti 250 km / h.

Ķermenis spīd arī ar jaunām oglekļa šķiedrām un aerodinamiku, pār kuru viņi patiešām bija sajaukti. Konkrēti, dizaineri veica daudzus testus laboratorijas apstākļos, kas ļāva viņiem slīpēt automašīnu un padarīt to nevainojamu. Salons ir aprīkots ar ietilpīgiem ādas sēdekļiem, modernu multimediju sistēmu un visām nepieciešamajām iespējām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

BMW Connected beidzot sasniedz Latviju

Aizvadītajā dienā žurnālistiem no Latvijas pienāca vēl viena ziņa no BMW. Fakts
Latvijas iedzīvotāji nobalsoja par autovadītāja apliecības eksāmenu pastiprināšanu

Latvijas iedzīvotāji nobalsoja par

TNS apdrošināšanas aģentūra sadarbībā ar kanālu LNT veica interesantu
Daži fakti par Kia Sorento

Daži fakti par Kia Sorento

Kia Sorento krosoverā, pēc ražotāja domām, jaunajā 2012.-2013.gada versijā ir