Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Volvo jau sen ir sevi pierādījis kā tehnoloģiju novatoru, kas strādā pie moderniem modeļiem, kas ir videi draudzīgi. Uz šī fona ziņas par bezpilota taksometru parādīšanos, kas darbojas ar elektrību, šķiet diezgan loģiskas un gaidītas. Tomēr zviedriem palīdzēs ķīnieši no uzņēmuma DiDi Chuxing.

Projekts būs jāsāk Šanhajā, kur elektriskajiem transportlīdzekļiem jau sen ir izveidojusies visa nepieciešamā infrastruktūra. Turklāt desmitiem miljonu elektrisko transportlīdzekļu jau pārvietojas pa Ķīnas ceļiem, padarot šo valsti par pirmo pasaulē saražoto elektromobiļu skaitā. Visbeidzot, Volvo savu modeļu klāsta ražošanai izmanto Vidējās Karalistes ražotnes.


Runājot par jauno projektu, ir paredzēts izveidot bezpilota transportlīdzekļu tīklu, kurā būs savstarpēji savienoti sensori un kas būs savienoti ar vienu vadības sistēmu. Centralizācijai šajā ziņā ir daudz priekšrocību, jo automašīnas sekundes laikā var aktīvi apmainīties ar datiem un pārsūtīt informāciju par ceļu satiksmi un ārkārtas situācijām.

Parastajiem lietotājiem projekts solās būt pēc iespējas ērtāks un ērtāks. Taksometrus var izsaukt, izmantojot īpašu lietojumprogrammu, kas atbalsta vairākus darbības režīmus. Pēc brauciena jūs varat maksāt ar jebkuras bankas karti vai samaksāt atkārtoti izmantojamu tarifu tajā pašā lietojumprogrammā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Kia K900 V6 AWD flagmaņu apskats

Kia K900 V6 AWD flagmaņu apskats

Kia nav tik sen ienācis premium segmentā, taču tam jau ir zināmi panākumi šajā
Mazda CX-30 pārslēdzas uz elektrisko vilci

Mazda CX-30 pārslēdzas uz elektrisko vilci

Japāņi no Mazdas tāpat kā neviens cits neapzinās tehnoloģiskā progresa
Pirmā elektromobiļu uzlādes stacija parādījās Rīgā

Pirmā elektromobiļu uzlādes stacija

Eiropu ir pārņēmis modes vilnis elektriskajiem transportlīdzekļiem, kuri ir