Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Vēl viena ķermeņa izstiepšana tika veikta ar Eiropas automašīnu, kas pielāgojas Ķīnas tirgum. Šoreiz runa ir par Audi A7, kas ir pārtapis par iespaidīgu piecu metru sedanu. Tajā pašā laikā modelis nosaukumā saņēma prefiksu L, kā arī dažas kosmētiskas izmaiņas.

Mums uzreiz jāsaka, ka papildus palielinātajai bāzei un kosmētikai transportlīdzekļa komplektācijā parādījās divi jauni dzinēji ar turbokompresoru, pa diviem litriem. Pirmais ar 190 ZS, bet otrs ar iespaidīgu 245. Abi strādā ar septiņpakāpju automātisko pārnesumkārbu, kurā nav notikušas nekādas izmaiņas.


Kas attiecas uz virsbūvi, papildus aizaugušajiem izmēriem tas saņēma jaunu optiku, pārveidotu radiatora grilu un labas durvju palodzes. Salonā tika uzstādīta pilnvērtīga multimediju sistēma, kas atbalstīja jaunākās programmatūras versijas, un tika nomainīta arī pārnesumu poga.

Protams, šo automašīnu paredzēts pārdot tikai Ķīnas vietējā tirgū. Lieli transportlīdzekļu izmēri ir ļoti populāri šajā valstī, kur līdz šim tie līdzīgus laikus saista ar bagātības, panākumu un greznības pazīmēm. Tomēr ķīnieši šajā ziņā nav vieni, bet eiropieši ir pieraduši pie gigantomanijas citos aspektos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Latvijas policisti kārtējo reizi sarīkoja reidu uz autovadītājiem, kuri pārkāpj
Auto lombards ērta kreditēšana

Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu
Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mēs esam pārliecināti, ka Mercedes-Benz fani varēs atrast gandrīz jebkuras