Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Japāņi no Mazdas tāpat kā neviens cits neapzinās tehnoloģiskā progresa neizbēgamību. Pat vakar elektriskās automašīnas joprojām bija bagāta dalībnieku un uzņēmēju nepieņemama greznība un lutināšana, turpretī mūsdienās tā ir vispārēja tendence pasaules autobūves nozarē.

Kopumā leģendārais Mazda CX-30 gatavojas pāriet uz elektrisko vilci. Tajā pašā laikā automašīna tiks dziļi pārveidota, lai jaunajam modelim nebūtu pagātnes benzīna elementu. Lai to izdarītu, platforma bija nopietni jāpārveido, kā arī tika mainīti daudzi komponenti, kas savukārt noveda automašīnu pie mūsdienu pasīvās drošības standartiem.


Autovadītājus sagaida viens, pietiekami jaudīgs elektromotors ar 145 Zs jaudu. un 270 ņūtonmetru griezes moments, kas pārnes saķeri ar visiem četriem riteņiem. Ir arī pienācīgs uzlādējams akumulators. Tā jauda ir tikai 35,5 kWh, tomēr, pateicoties ekonomiskajam dzinējam, modeļa nobraukums WLTP ciklā ir 256 kilometri.

Automašīnas ārpuse un interjers kopumā paliks nemainīgs. Ja vien viņi neatjauninās multimediju sistēmu un nepievienos pāris pieskārienus modeļa dizainam, lai uzsvērtu tā jauno elektrisko raksturu. Elektrificētajam Mazda CX-30 vajadzētu parādīties pārdošanā šīs vasaras vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar jaunu dzinēju

Atjauninātā Hyundai Creta tika atzīmēta ar

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas
Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mercedes-Benz X 350 d pikapu apskats

Mēs esam pārliecināti, ka Mercedes-Benz fani varēs atrast gandrīz jebkuras
Vasaras vidū ierodas pikaps Great Wall Cannon X

Vasaras vidū ierodas pikaps Great Wall

Jaunajam Great Wall Cannon X pikapam vajadzētu parādīties vasaras sākumā.