Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Kia nav tik sen ienācis premium segmentā, taču tam jau ir zināmi panākumi šajā jomā. Neskatoties uz intensīvo konkurenci, Dienvidkorejas zīmolam ir pietiekama reputācija, lai veicinātu pārdošanu un popularizētu savus eksperimentālos modeļus. Mūsu pārskatā ir vērts rakstīt par jauno premium klases sedanu K900 V6 AWD.

Ārēji šķiet, ka automašīna izskatās reprezentatīva, taču tai ir kaut kāds vēsturisks uzbrukums, kas ir ļoti mulsinošs. Nu, tiešām, paskatieties uz šo virsbūvi ar vecmodīgiem priekšējiem lukturiem un hroma elementu pārpilnību. Turklāt dizaineri to nepārprotami pārspīlēja ar kapuces izliektajām līnijām, kas ir mulsinoša.


Tajā pašā laikā salons lepojas ar stilīgiem ādas sēdekļiem, pilnīgi modernu digitālo informācijas paneli, elegantu multimediju sistēmu un daudziem citiem labumiem, kurus jūs sagaidāt ne tikai no premium klases, bet arī no jebkura moderna automobiļa kopumā.

Tehniskā izteiksmē korejieši piedāvā benzīna dzinēju līniju ar vidējo jaudu 180 ZS. Šajā gadījumā ir pieejama tikai automātiskā pārnesumkārba un priekšējo riteņu piedziņa. Šķiet, ka automašīna joprojām ir prototips un skaņas dēlis, nevis pilnvērtīgs modelis.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Saistītās PUBLIKĀCIJAS


Interesantas ziņas

Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Crossover Kia Niro saņēma otro paaudzi

Kia Niro ir lielisks korejiešu krosovers, ko labi pārdod gan mājās, gan Rietumu
Elektriskie transportlīdzekļi - vai ir nākotne?

Elektriskie transportlīdzekļi - vai ir

Ir tik moderna sazvērestības teorija, ka naftas kompānijas ir iznīcinājušas
Kia K900 V6 AWD flagmaņu apskats

Kia K900 V6 AWD flagmaņu apskats

Kia nav tik sen ienācis premium segmentā, taču tam jau ir zināmi panākumi šajā