Рекомендуем так же посмотреть фильмы и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе скачать аниме у нас на портале
E-mail: rusalex11@live.com

Autoražotājs Suzuki paziņo par sava pirmā elektromobiļa drīzu parādīšanos. Turklāt vārds "drīz" šeit ir pievienots tikai un vienīgi apgrozījuma skaistumam. Modeli sola izlaist ne agrāk kā 2025. gadā, jo uzņēmumam joprojām nav tehnoloģiju masveida elektrisko transportlīdzekļu ražošanai. Šajā sakarā nav jēgas nosodīt Suzuki, jo šis autoražotājs nodarbojas ar nišas modeļiem, kuriem ir diezgan pieticīgs pieprasījuma līmenis.

Atšķirīga Range Rover uzņēmuma iezīme no citiem autoražotājiem ir milzīga mīlestība pret īpašām versijām un ierobežotajiem tirāžām. Tas nav slikti, taču tikai patiesi zīmola fani var saprast modeļu klāsta milzīgo dažādību. Lai kā arī būtu, mūsu pārskatā ir parādīta vēl viena īpaša versija ar nosaukumu Range Rover SV Golden Edition.

Sporta kupeja Maserati GranTurismo apmainās ar otro paaudzi, kas dzims uzreiz divās versijās. Pirmo pārstāv tradicionālais benzīna dzinējs, bet otrā versija atšķiras ar elektromotoru pāri un visu riteņu piedziņu. Parunāsim par visām šīs izlaiduma niansēm sīkāk, jo šis auto ar nepacietību tiek gaidīts visā pasaulē.

Ne tik sen Japānas uzņēmums Honda prezentēja atjauninātu Inspire paaudzi. Demonstrācija notika Tuvajā Karalistē - Ķīnā, nevis nejauši, jo modelis tiks ražots Ķīnā.

Spānijas autosporta pārstāvis - Fernando Alonso, uz pusslodzi bijušais pasaulē pirmā Ferrari Enzo eksemplāra īpašnieks, nolēma savu auto izlikt izsolē. Ir zināms, ka no sērijveida ražošanas brīža - sacīkšu braucējs palika vienīgais sporta automašīnas īpašnieks 12 gadus.

Autozinas: Daži fakti par Kia Sorento

Kia Sorento krosoverā, pēc ražotāja domām, jaunajā 2012.-2013.gada versijā ir nomainīti un uzlaboti gandrīz 80 procenti no visām detaļām. Pirmkārt, tie atjaunināja automašīnas izskatu, otrkārt, paaugstināja dzinēja un balstiekārtas funkcionālās īpašības, un, treškārt, par 18 procentiem nostiprināja virsbūves stingrību, kas noteikti uzlaboja vadāmību.

Autozinas: Citroen DS5 konceptauto

Nesen atklāta grandiozā Šanhajas auto izstāde, kurā viena no spilgtākajām pirmizrādēm bija jaunākais premium klases modelis no Citroen līnijas - sērijveida auto DS5, kas ir 2005.
Ir tik moderna sazvērestības teorija, ka naftas kompānijas ir iznīcinājušas elektriskos transportlīdzekļus.

Autozinas: Auto lombards ērta kreditēšana

Viens no populārākajiem iekšzemes kreditēšanas veidiem mūsdienās ir automašīnu lombards.

Hyundai Creta ir atjaunināts benzīna sedans ar interesantu dzinēju klāstu, kas ir gatavs ienākšanai Eiropas tirgū. Auto pircējus vilina ar ērtu salonu, modernu tehnisko aprīkojumu un patīkamu dizainu. Šajā ziņā mēs īsumā apskatīsim modeļa parametrus, kā arī runāsim par tā jaunajiem motoriem.

Interesantas ziņas

Dārgākas automašīnas Latvijā

Dārgākas automašīnas Latvijā

Augstākās klases un luksusa klases automašīnas bija un paliek īpašnieka
Pirmā elektromobiļu uzlādes stacija parādījās Rīgā

Pirmā elektromobiļu uzlādes stacija

Eiropu ir pārņēmis modes vilnis elektriskajiem transportlīdzekļiem, kuri ir
Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Riepu pārbaude notika uz Latvijas ceļiem

Latvijas policisti kārtējo reizi sarīkoja reidu uz autovadītājiem, kuri pārkāpj
Ja akumulators ir salauzts, jaunu varat atrast šeit: rezervesdalas24.lv